کتاب درسنامه و سوال‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون بهمن ۹۷

قبل از برگزاری آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی اردیبشهت ۹۷، ادعای تطبیق بیش از ۷۰ درصد سوالات آزمون نظام مهندسی با منبع ها آموزشی مهندس محمدکریمی، مولف و مدرس دوره های آمادگی آزمون و مدیر مسئول پایگاه خبری مهندسین نیوز، مطرح شده بود. حال با برگزاری آزمون، در یک سلسله مقالات به تحلیل و تحقیق میزان تطبیق هر کدام از منبع ها با سوال های آزمون خواهیم پرداخت. این مجموعه اطلاعات، در راستای پاسخگویی به مخاطبان و ارائه اسناد لازم ازبرای اثبات کیفیت بی نظیر محصولات آموزشی هست.

کتاب درسنامه و سوال‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون بهمن ۹۷

 

close

ازبرای مشاور مستقیم با مولف این کتاب (مهندس محمدکریمی) تماس بگیرید: ۰۲۱۶۶۴۰۴۱۸۶

کتاب «درسنامه و سوال های طبقه بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» پرفروش ترین و با اهمیت ترین کتاب مهندس کریمی ازبرای آزمون نظام مهندسی برق هست. این کتاب، با طبقه بندی مفاهیم مباحث ۱۳ (طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان ها) و ۱۵ (آسانسور، پلکان برقی و پیاده روی متحرک) در  فصل و ۲۶۹ صفحه، ازبرای نخستین دفعه به صورت کاملا طبقه بندی شده سوال های مرتبط را از نخستین دوره (آذر ۷۳) تا آخرین دوره در خود جای داده هست. این کتاب همچنین شامل تعداد ۲۷۵ نکات طلائی و ۷۱۹ سوال هست. این تحقیق، براساس آخرین چاپ کتاب در بهار ۹۷ (ویرایش پنجم و چاپ­های ششم و هفتم)  انجام می شود.

در همین رابطه بخوانید

منبع ها آزمون نظام مهندسی برق

تضمین قبولی در آزمون نظام مهندسی برق

در شکل زیر، ویژگی ها و عملکرد کتاب درسنامه در آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۷ خلاصه سازی شده هست. ازبرای تطبیق کامل حتما دو فایل مجانی زیر را دریافت کنید:

جواب تشریحی مجانی آزمون نظام مهندسی طراحی برق بهمن ۹۷

جواب تشریحی مجانی آزمون نظام مهندسی طراحی برق بهمن ۹۷

با مقایسه دقیق و مستند آزمون های نظام مهندسی طراحی و نظارت بهمن ۹۷ با منبع ها آموزشی می توان ادعا کرد که به ترتیب ۱۸ و ۱۵ سوال آزمون با کتاب درسنامه و سوال های طبقه بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی قابل پاسخگویی بوده هست. مقایسه با دفترچه های A آزمون انجام شده هست.

در جدول ۱، محل دقیق ۱۵ سوال آزمون نظام مهندسی نظارت تاسیسات برقی بهمن ۹۷ در کتاب درسنامه ارائه شده هست.

در جدول ۲، محل دقیق ۱۷ سوال آزمون نظام مهندسی طراحی تاسیسات برقی بهمن ۹۷ در کتاب درسنامه ارائه شده هست.

 

نوشته کتاب درسنامه و سوال‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون بهمن ۹۷ نخستین دفعه در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *