نشست هم اندیشی مهندسان محاسب عمران و گروه تخصصی عمران با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و اعضاى هیات مدیره

به گفته پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی
نشست هم اندیشی مهندسان محاسب عمران و گروه تخصصی عمران با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و اعضاى هیات مدیره
طی نشست هم اندیشی با حضور عسكرى، رئیس سازمان استان اصفهان و شفیعی اردستانى- نجفی الموسوی- تابش- خيامباشى اعضای هیات مدیره سازمان، مهندسان و اعضای گروه تخصصی عمران به بحث و تبادل نظر و بیان دیدگاهها و پیشنهادات خود پرداختند.
در این ملاقات، عسکری ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، با اشاره به بيانات مقام معظم رهبری در نشست اخير با مسئولين كشور، بیان کرد: از مهندسان می‌خواهم آینده نگر باشند و در کارها تمام جوانب و مسائل را مطلوبى بخصوص در زمینه محاسبات سازه ای که نقش خیلی مهمی در ساخت و ساز دارد در نظر بگيرند.
ریاست سازمان استان در ادامه گفت: آینده نگری از اهمیت بالایی برخوردار هست.
وی با بیان این مطلب که هیات مدیره سازمان خود را ملزم به رعایت ضوابط می‌داند، تصریح کرد: در تلاش هستیم براساس ضوابط و قوانین با شهرداری به تعامل برسیم که نتیجه آن تسهیل امور ازبرای مردم هست.
وی، از تصمیم جدی هیات مدیره ازبرای اجرایی شدن مجری ذی‌صلاح و اجرایی شدن آن در چند شهرستان استان بعنوان پایلوت خبر داد و افزود: در نشست اخیری که با جمالی نژاد، معاون عمرانی وزیر کشور داشتم اميدوار هستم به زودی طبق ابلاغیه وزارت کشور و هماهنگیهای لازم با شهرداریها، مجری ذی‌صلاح بصورت فراگیر اجرایی می شود که امیدوار هستیم در مجموع سازمان بتواند همکاری و تعاملات سازنده ای با سایر نهادها و ارگانها داشته باشد.
در ادامه، نجفی الموسوی گزارشی از اهم فعالیت‌های هیات رییسه گروه تخصصی عمران در سال نود و هفت ارائه کرد، سپس تعدادی از همکاران محاسب به ارائه نظرات و بیان چالش‌های فرا روی سازمان و پیشنهادات خود پرداختند. که اهم آن بحث در مورد دستاوردهای پانزده ساله کنترل ایستایی نقشه های سازه در سازمان و تصمیمات چالش بر انگیز گذشته شهرداری در این مورد بود.
در این نشست، از خیامباشی- عرب زاده- خسروی و مهندس زارعی به پاس تلاش و خدماتشان در گروه تخصصی عمران تقدیر به عمل آمد.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

نوشته نشست هم اندیشی مهندسان محاسب عمران و گروه تخصصی عمران با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و اعضاى هیات مدیره نخستین دفعه در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *