سیر نظام مهندسی کشاورزی در راستای تحقق اهداف

به گفته پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی
ریاست سازمان جهادکشاورزی استان قزوین بیان کرد:
نظام مهندسی کشاورزی در راستای تحقق اهداف سیر می ‌کند
فاطمه خمسه روز ۲شنبه در ملاقات با فرزاد خوش اخلاق، ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منبع ها طبیعی که با حضور معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار گردید ضمن قدردانی از همکاری و تعامل نظام مهندسی کشاورزی و منبع ها طبیعی با قسمت کشاورزی، اظهار داشت: نظام مهندسی کشاورزی همواره توانسته با استفاده کردن و به کارگیری از نیروهای جوان و کارآمد در راستای توسعه قسمت کشاورزی قدم های مؤثری بردارد.
خمسه ادامه داد: استفاده کردن از نقطه نظرات کارشناسان کشاورزی در توسعه و رونق قسمت نقش بسزایی دارد.
وی تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی کشاورزی همواره در کنار جهاد کشاورزی هست و قسمت اعظمی از وظایف و کارهای این سازمان به نظام مهندسی کشاورزی واگذار گردیده که و توانسته حامی خوبی ازبرای قسمت کشاورزی باشد.
ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منبع ها طبیعی استان قزوین نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت این سازمان، عنوان کرد: سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان با استفاده کردن از نیروهای مجرب و توانمند توانسته اقدامات خوبی در جهت توسعه قسمت کشاورزی انجام دهد.
فرزاد خوش اخلاق، بر ضرورت اهمیت تعامل و همکاری بیش تر میان جهاد کشاورزی و نظام مهندسی کشاورزی و منبع ها طبیعی ازبرای اجرای طرح‌ های قسمت کشاورزی تاکید نمود.
منبع: خبرگزاری مهر

نوشته سیر نظام مهندسی کشاورزی در راستای تحقق اهداف نخستین دفعه در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *