خدمت ها مهندسی آنلاین

خدمت ها مهندسی آنلاین ازبرای رفاه حال مهندسان و دسترسی سریعتر درقالب یک سامانه توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان طراحی و تنظیم شده هست. خدمت ها مهندسی آنلاین در اين سامانه ازبرای دفاتر مهندسی  طراحی شده و در قالب يك سيستم تحت وب با قابليت هايی ویژه ارتباط داخلی و بيرونی سازمان و ذخيره اطلاعات به اجرا در آمده هست.

خدمت ها مهندسی آنلاین

خدمت ها مهندسی آنلاین

خدمت ها مهندسی  آنلاین

خدمت ها مهندسی آنلاین به این قصد در اين سامانه  طراحی وتعبیه شد که رفت و آمد مالكان به سازمان نظام مهندسی کاهش یافته و از سردرگمی آنها جلوگیری شود. یکی از مزایای خدمت ها مهندسی آنلاین و به کارگیری سامانه ازبرای مهندسان و مسئولان دفاتر مهندسی این هست که دسترسی آسان به سهميه های خود را دارند. همان طور که می دانید به حجم فعاليت های سازمان روز به روز اضافه می شود و این نکته ضرورت ارتباط مستمر و سريع با مراکزی مانند وزارت مسیر و شهرسازی و شهرداری را در امور مربوط به صدور پروانه ساختمانی مطرح می کند.

ازبرای مطالعه بیشتر کلیک کنید:

نظام مهندسی آزمون نظام مهندسی

این سامانه موجب می شود ارتباط بين مهندس، مالك، دفتر معين و دفاتر فعال مهندسی به راحتی برقرار شود و شفاف سازی و سرعت عمل ازبرای امور مربوط و وظایف محوله مهندسان ایجاد شود. مزایای خدمت ها مهندسی آنلاین ازبرای انجام امور مربوط به دریافت پروانه اشتغال یا فرآیند صدور پروانه ساختمانی، سازمان نظام مهندسی ساختمان موظف هست شرایط مناسبی را فراهم کند که خدمت ها مهندسی آنلاین براین اساس دیده شده هست. براساس مقررات ملی ساختمان، تهيه نقشه ها و مدارك فنی ساختمان ها از طريق دفاتر طراحی و همچنین تاييد طراحی و انتصاب مهندسان ناظر قانونی به عنوان بخشی از مسير صدور پروانه ساختمانی به عهده سازمان نظام مهندسی ساختمان هست. ازبرای تسریع و تسهيل در مسیر انجام اين خدمت ها و رضایت مالکان و کارفرمایان، واحد خدمت ها مهندسی در سازمان نظام مهندسی کار به طراحی سامانه کرده هست تا به عنوان بخشی از سيستم مديريت جامع اطلاعات سازمان به اجرا دربیاید. خدمت ها مهندسی آنلاین در سامانه از ثبت گزارشات مرحله ای گرفته تا راهنمای تمدید نظارت و چک لیست نظارت بر تاسیسات آب و فاضلاب ساختمان ها بر اساس مدیریت تقاضا و مصرف بهینه آب تعبیه شده هست. در این سامانه مهندسان در رشته های مختلف ساختمانی می توانند خدمت ها مهمی از قبیل دریافت برگ تعهد نظارت، دریافت برگ تعهد معماری، دریافت برگ تعهد برق، دریافت برگ تعهد مکانیک و دریافت برگ تعهد سازه را ببینند. دریافت چک لیست مبحث ۱۵، جدول طول وصله همپوشانی آرماتورها، ابلاغیه ها، اطلاعیه ها و بخشنامه های مربوطه نیز در این سامانه ازبرای دسترسی مهندسان تعبیه و تنظیم شده هست. ارائه خدمت ها مهندسی آنلاین بعضی شرکت های مهندسی ازبرای ارائه خدمت ها باکیفیت کار به ارائه خدمت ها مهندسی در حوزه های طراحی، مدل سازی، مهندسی خرید، مهندسی ساخت، کاریابی، تهیه اسناد مناقصات و تهیه اسناد فنی در پروژه های فولادی و معدنی به صورت آنلاین کرده اند. شرکت های ساختمانی بعضی خدمت ها مهندسی آنلاین را در قالب خدمت ها طراحی و محاسبات همه پروژه های عمرانی و تهیه همه نقشه های فاز۱ و نقشه های فاز ۲ و همچنین طراحی معماری فاز ۱ و ۲ بر اساس مقررات ملی ساختمان و قوانین شهرداری ها ارائه کرده اند.


 • عضويت در کانال تلگرام

  عضويت در کانال تلگرام …


 • CD LABLE (2)

  CD LABLE (2) …


 • NB71

  NB71 …


 • جزوه مقررات شهرسازی و معماری ازبرای عبورمرور معلولین

  جزوه مقررات شهرسازی و معماری ازبرای …


 • کتاب تشریح سوال های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

  کتاب تشریح سوال های آزمون نظام مهن …


 • NB24

  NB24 …


 • صفحه اینستاگرام

  صفحه اینستاگرام …


 • NB01

  NB01 …

$(“.ads-slider”).lightSlider({
loop: true,
auto: true,
item: 4,
pause: 6000,
speed: 400, //ms’
controls: true,
prevHtml: ”,
nextHtml: ”,
keyPress: true,
responsive: [
{
breakpoint: 1023,
settings: {
item: 2,
slideMove: 1,
slideMargin: 6,
}
},
{
breakpoint: 767,
settings: {
item: 2,
slideMove: 1,
slideMargin: 6,
}
},
{
breakpoint: 479,
settings: {
item: 1,
slideMove: 1
}
}
]
});
$(“.slide_button .prev”).click(function(){
$(this).parent().parent().find(“.lSPrev”).trigger(‘click’);
});
$(“.slide_button .next”).click(function(){
$(this).parent().parent().find(“.lSNext”).trigger(‘click’);
});

خدمت ها مهندسی آنلاین

خدمت ها مهندسی ازجمله محاسبه اسکلت های فلزی و بتنی بر اساس مقررات ملی ساختمان و آئین نامه های میان المللی مرتبط، با حداقل مصرف مصالح، طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، متره و برآورد پروژه ها بر اساس آخرین اصلاحات فهرست بها نیز از مواردی هستند که در خدمت ها ساختمانی تعریف می شوند. ارائه طرح های مقاوم سازی اسکلت های قدیمی و ضعیف و همچنین طراحی تفصیلی، تحقیق و کنترل طراحی، خدمت ها تخریب، گودبرداری، پی و زیرسازی خدمت ها مهندسی کاربردی و با اهمیت در حوزه مهندسی ساختمان به شمار می مسیر.

نوشته خدمت ها مهندسی آنلاین نخستین دفعه در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *